nauka amerykanskiego online

nauka amerykanskiego online Nowy trener baseballu szkoły zatrudniony był Mark Stevens. Coach Stevens miał syna, który grał w baseball. Justin Stevens był także studiów i Justin chciał być dzban.

Coach Stevens wiedział o zdolnościach Pete’a i wiedział, że był lepszy od swojego syna. Więc kiedy sezon baseballowy przyszedł, wszyscy wiedzieli, że chociaż Pete był studentem pierwszego roku, on miał być dzban począwszy od zespołu Senior Varsity. Coach Stevens miał inne plany pamiętać jednak.

Gdy skończyły tryouts i listy zostały wysłane, imię Pete’a nie było na liście Starszy Varsity. Jego nazwa nie była nawet na liście Junior Varsity. Było Nazwa Pete’a … na liście Freshman! A kto grał w zespole Starszy Varsity? Masz to, Justin Stevens, syna trenerzy.

Pete był zaskoczony jak wszyscy jego przyjaciele. Rodzice wspierali go i powiedział mu, że może w przyszłym roku będzie on w zespole. Pete wykonane najlepszy sytuacji i zespół Freshman wygrał każdy mecz w tym sezonie.

Przed Coach Robinson opuścił szkołę, który doprowadził Madison wysokiej do trzech mistrzostw państwowych. Program Baseball był jednym z najlepszych w regionie. Było dużo wsparcia wspólnotowego na rzecz programu i renoma szkoły jako potęga została dobrze udokumentowana. To była taka sama dla wszystkich programów sportowych w Madison High. Będąc członkiem Madison High School że coś się czym chwalić!

Cóż, w pierwszym roku pod wodzą Stevensa była fatalna, co najmniej. Zespół wygrał jedną grę przez cały sezon. To był pierwszy raz od 25 lat, że zespół Madison Wysoka baseball miał tylko jedno zwycięstwo w całym sezonie. Szkoły Booster Club został próbuje dowiedzieć się, co się stało, społeczność była w szoku, a gracze byli oszołomieni. Coach Stevens było zalecane jako wybitny trener baseball!

Powodem numer jeden mieli zły rok? Coach Stevens umieścić swojego syna jako dzban wyjścia.