nauka brazylijskiego online

nauka brazylijskiego online

Był tylko jeden problem, Justin nie mógł rozbić! Justin albo chodził farszów, uderzyć farszów z boiskiem lub piłka była tuż nad płytą i farszów miał dzień pola kosztem Eagles! Wszystko Pete mógł zrobić, to siedzieć w trybunach i obserwować zespół uzyskać zakłopotany w każdym meczu. Problemem było za każdym razem inny dzban na zespół dostał się w korku, zamiast pozwolić dzban działa jego sposób z niego, Coach Stevens będzie ciągnąć dzban i położył syna. Wkrótce gra była poza zasięgiem.

Podczas student drugiego sezonu Pete’a, został umieszczony na składzie Junior Varsity. JV skład wygrał każdy mecz grali. Pete był przytłaczający jak dzban. Ale zespół Varsity znów tracił. W tym roku, nie wygrać grę przez cały sezon. Ludzie wzywają do dymisji trenera Stevensa. Problem polegał na tym, bo powiedziano im, że trener był tak dobry, że dał mu kontrakt na pięć lat i jeśli go zwolniony, szkoła musiałaby jeszcze zapłacić trener dla całego zamówienia. Wydaje się, że szkoła została kłamał też!

W pierwszych dwóch sezonach jako trener baseball, rekord trenera Stevensa był 1 wygrana i 22 strat. Głównym powodem, dla rekordu przegranej był Justin. On nigdy nie powinien był pitching. Jak się okazało, Coach Stevens chciał, aby jego syna, żeby dostać stypendium baseball i zrobi wszystko dla swojego syna, aby go otrzymać.

Junior roku Pete’a wciąż widział go w zespole JV. Zespół Varsity? Cóż, niegdyś dumnego Madison High School Eagles były teraz pośmiewiskiem w liceum programów Baseball państwa.

W ostatnim roku Pete’a, on w końcu zespół Varsity. Ale nie był dzban. Coach Stevens umieścić go w odpowiednim polu i nadal miał być Justin dzban począwszy. Po raz kolejny zespół tracił w każdym meczu.

W ostatnim meczu sezonu, trener Stevens nazywa Pete’a do swojego biura i powiedział mu, że to będzie dzban wyjścia.
Artykuł dzięki: