nauka flamandzkiego online

nauka flamandzkiego online

Gdy Pete rzucił Steve Steve uderzyć piłkę w głąb środkowego pola i centerfielder; Rich Combs złapać piłkę na torze ostrzegawczego. Peter dał „kciuk w górę” Rich dokonywania dobry połów. Peter miał z powrotem w stronę fanów, zaczął Boos słuchu! Jak Peter odwrócił było Coach Stevens zbliżając się do niego! Według zasad ligowych, gdy trener jedzie do kopca dwukrotnie w jednej rundzie, dzban został zmuszony do opuszczenia gry.

Coach Stevens powiedział do Piotra: „Ty rzucił kawał gry. Ale zabieram cię na zewnątrz. Myślę, że ramię jest zmęczony.” „Ale trener! Jest to ostateczna się! Jestem jedną z dala od żadny uderzający!” Trener Smith uśmiechnął się tylko i powiedział: „Nie sądziłem, że będę pozwalają pokazać mojego syna, prawda?” Peter spojrzał na kopiec pitching i rzeczywiście, nie było Justin rozgrzewa.

Teraz zespół był dookoła kopca wrzask na trenera. Arbitrzy byli zdezorientowani. Zespół Warriors był w szoku, a fani byli obok siebie. Bedlam przejmował grze.

Jest niczym Pete mógł zrobić, ale podać piłkę do trenera, jak Justin podszedł do kopca. Pete usiadł w ławce ziemianka. Był otępiały i zdezorientowany. Był powstrzymując łzy, bo nie chce, żeby trener jakąś satysfakcję w tym, co zrobił. Pete nie mógł uwierzyć w to co się stało ! Jak ktoś może być tak okrutny?

Drugi pitch Justin rzucił Brad Butters, Brad uderzyć piłkę z parku kulowym. Nie udał się żadny uderzający. Następnego ciasto został potrącony przez boisko i wziął pierwszą bazę. Kolejny hit ciasto podwójne między polami lewej i centrum zabicie biegu z pierwszej bazy.

Wynik brzmiał 4-2. Justin podszedł kolejne dwa farszów i ładowane podstaw. Następnego ciasto przerzucił piłkę na lewe ogrodzeniem pola na Grand Slam. Wojownicy teraz prowadzić grę 6-4. Trafienie atak kontynuowano aż Warriors zdobył łącznie 11 tras, zanim Eagles dostał się do finału.
Artykuł dzięki: