nauka online angielskiego

nauka online angielskiego

A nr uderzanie jest bardzo szczególny i szansa nie przychodzi zbyt często.” „Ale trener” Pete powiedział: „Nie może zdobyć Brad out!” „To jest w porządku, synu! Przynajmniej wiedziałby jeśli tak, czy nie.”

Ponieważ dwa zakończeniu rozmowy, ale odwrócił się i zobaczył obie drużyny stoi patrząc na nich. Pete zauważył również, że żaden z fanów opuściła. Nawet sędziowie stanęli wokół! Trener Barton spojrzał na zespoły i Brad Butters, ostatni ciasto Pete byłby czynienia, powiedział: „Trenerze, wiem, że to się nie zmieni wynik ani nic, ale chcielibyśmy zagrać ostatni out. Chcemy dać Pete szansa na boisku do mnie tak będziemy wiedzieć, czy on już miał doskonałą grę. „

nauka online angielskiego

Fani skandowali „Pete Pete! Pete!” Trener Barton spojrzał na Pete’a i dał mu dobrze „Czego chcesz patrzeć!” Pete myślał przez chwilę i się zgodził. Tłum oszalał! The Eagles wybiegli na murawę i Brad dostał kij i podszedł do tablicy. Pete podszedł do kopca. Spojrzał na kolegów z drużyny, spojrzał na ławce Warriors, a następnie w tłumie. Potem zobaczył je ! Jego rodzice, stojąc za Eagles ziemianki. Jego mama płakała, a jego ojciec był rozpromieniony od ucha do ucha!

nauka online angielskiego

Jak Pete dostał sygnał z jego catcher, rzucił suwak nad płytą. Brad odwrócił i uderzył głęboki faul piłkę poza grą. Strike jeden. Kolejne pitch Peter rzucił był szybki piłki niskie i poza płytą. Brad obrócił ciężko i brakowało piłkę. Dwa Strike! Jeszcze jedno uderzenie i to się skończy. Pete postanowił rzucić swój najlepszy skok i jeśli Brad uderzył go, że będzie dobrze. Piotr wziął windup i rzucił paskudny krzywej piłkę tak mocno, jak tylko mógł. Brad zamachnął … trafił rękawicę łapacza … „Strike trzy!” krzyknął sędzia!

Kibice oszaleli! Oni przybiegli na pole! Oba zespoły były skoki w górę iw dół i przytulając do siebie! Mimo, że nie liczy, wszyscy wiedzieli, że w ich sercach byli świadkami młody człowiek rzuca się doskonałą grę.
Artykuł dzięki: