nauka angielskiego online opinie

Doskonałą studencka Szkoła

Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że częściej niż nie, doskonałe studenci są tworzone, a nie rodzi. Aż wszyscy chcielibyśmy przypisywać sukces naszego dziecka do naszych genów, nie zastąpi ciężkiej pracy i poświęcenia. To ciężka praca zaczyna się od ciebie, rodzica. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w dalszych sukcesów dziecka jako student, a zatem ich sukcesu w życiu.

1.Make mu szczere priorytet! Rodzice, a także nauczyciele powinni zawsze skupić się na znaczenie edukacji w życiu. Jeśli szkolnej dziecka i prace domowe jest priorytetem dla ciebie, to będzie to dla nich priorytetem. Jest to szczególnie prawdziwe w młodszych studentów, którzy bezkrytycznie patrzeć do rodziców i nauczycieli jako wzór do naśladowania.

2.Create innowacyjne środowisko uczenia się. To nie znaczy, trzeba dać się wciągnąć w każdy gadżet tonie w telewizji gwarantowane dać dziecko Einsteina, tylko że trzeba stworzyć środowisko, które sprzyja uczyć. To prawda, w domu iw szkole. Organizacja jest koniecznością!

nauka angielskiego online opinie

3.Tough miłość. Zawsze staram się być pozytywne i budować poczucie własnej wartości u dziecka, ale należy pamiętać, że dyscyplina jest ważnym elementem edukacji też. Zaszczepić ten szacunek dla nauczyciela swojego dziecka też.

4.Back do podstaw. Pracy z nauczycielem dziecka i zwrócić uwagę na to, co pracujesz ze swoim dzieckiem. Porozmawiaj z innymi rodzicami i upewnij się, że program jest odpowiedni do potrzeb Twojego dziecka, wieku i poziomu rozwoju.

5.High standardów. Ustaw wysokich standardów, ale nie nieuzasadnionym kodeków do swojego dziecka, a następnie pomóc im osiągnąć te cele jako zespół. Nic nie buduje poczucie własnej wartości, jak ciężko zarobione sukcesu.

6.Continue proces. Przechowywać proces edukacji i uczenia się, choć przez cały rok.