nauka angielskiego online slowka

Długie przerwy, takie jak te w okresie letnim nie są dobre dla studenta. Lato może być świetną zabawą, ale w jakiś mix edukacji też. Wakacje rodzinne to doskonała okazja do wymiany doświadczeń nauki z podróży i wypoczynku. Zabawy dzień na plaży może być również dzień edukacyjne na basenie pływów!

7.Down czasu. Nie biczować zmarłego końskiego lub czegokolwiek, ale naprawdę … długie przerwy nie są dobre. W miesiącach letnich, zarejestrowanie studenta w programie, gdzie mogą wzmocnić umiejętności wyuczone w poprzednim gatunku lub zapisać się na programie wzbogacania dając dziecku nogi na następny rok. Istnieje mnóstwo świetnych programów do wykorzystania w okresie letnim.

8.Help jest w zasięgu ręki. Czy Twoje dziecko potrzebuje pomocy w utrzymaniu się z niektórych przedmiotów lub pchania na czele peletonu, nie bój się zadzwonić do specjalisty. Lokalne tutorzy mogą być tylko dodawane doładowania potrzebuje Twoje dziecko. Wiele renomowanych stroje nawet zatrudnić asystentów rówieśniczych, które pomagają utrzymać zabawy środowiska i pełne pozytywnej energii.

Podsumowując, doświadczeń edukacyjnych Twojego dziecka nie powinna być ograniczona do klasy. Nigdy nie wiadomo, może się czegoś nauczyć, jak również.

Szczęśliwy Uczenie!

Sandy Terry

Ogólne Elementary Gimnazjum poświadczeń życia Dyplom w edukacji

Sandy Terry był udany pedagog od ponad trzech lat i pomogła ukształtować sukces naukowy studentów wszystkich grup wiekowych. Ona jest teraz prezydent Wybierz technik nauczania Akademii Naukowej w Hollister, CA.