nauka dunskiego online

Wyzwania Gimnazjum i roli dominującej

Gimnazjum jest chyba najbardziej krytycznym krokiem do szczęśliwego i pomyślnej przyszłości. Rozwój tożsamości jest kluczowym elementem tego ważnego etapu rozwoju. Samoocena, pewność siebie, niszę społeczną, kierunek cel i wielość zachowań i osiągnięć zorientowanych wzory pojawiają się w tym trudnym okresie.http://www.novapartments.pl Underachiever skłonności mogą stać się równie dobrze widoczne. Rolą rodzica jest kluczowa jeśli chodzi o zapewnienie emocjonalnego zrozumienia i wsparcia, ale także wymaganą strukturę mającą na celu zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu, zarówno społecznie i naukowo.

Praktyczny model, z którego wyłaniają się wytyczne rodzicielskiej jest konceptualizacji wyzwaniom gimnazjum wzdłuż dwóch wymiarach: a) Społecznych, oraz b) w nauce. Jeśli zapytanie młode nastolatki w tym wieku, co jest najważniejszym aspektem szkoły, zwykle odpowiedź brzmi: „moi przyjaciele”. Nie może być bardziej stroma wyzwaniem dwanaście lat, niż znalezienie sposobu, aby dopasować się, mieć przyjaciół, ale utrzymać się na zadaniu i osiągnąć do jego możliwości. Ale, jak dzieci mają więcej zabawy, czasami oznacza to mniejszą ostrość i zmniejszoną etykę pracy. Rodzice powinni być zaangażowani w znacznej monitoringu.

nauka dunskiego online

Życie społeczne – Porady dla rodziców:

To może wydawać się oczywiste i banalne, ale być zaangażowane i wiedzieć, co dziecko robi iz kim się towarzysko. Moim ulubionym jest mieć rodzinny posiłek; wszystkim uczestniczyć, każda szkoła noc. Umiejętności społeczne są modelowane i zaawansowanych, podczas spotkań towarzyskich przy posiłku. Jest to idealny czas, aby przekazać zaangażowanie, wspieranie i promowanie rozwoju kompetencje społeczne.

· Inicjowanie, zachowania, oraz zwiększenie znajomości jest trudne, zwłaszcza gdy młody nastolatek może teraz zmierzyć, a nie 500, ale 1300 rówieśnicy.