nauka online dla 7 latka

Pomoc – Moje dziecko żółte zęby!

Wzmianka o „małe dzieci”, a my sobie wyobrazić szczęśliwe buźki, baby-gładka cera, błyszczące oczy, jedwabista cienkiej sierści i duży, biały zębaty uśmiech. Po tym wszystkim, naturalny urok i bystrość są częścią pakietu dzieciństwa. To prawie pewien fakt. Bądźmy szczerzy … większość ludzi myśli w ten sposób. Cóż, to powoduje wielki niepokój rodziców, gdy ich dziecko jest daleki od ideału.

Będąc różni się od innych dzieci także podważa zaufanie dziecka w sobie. Dzieci będące dzieci, niektóre teasing i wyzwiska prawdopodobnie będzie postępować, a to może być bardzo boli na kruche ego małych dzieci. Jest to bardzo realne ból w obliczu wielu rodziców dziś. Ich dzieci mają żółte zęby!

Cóż, nadszedł czas na twardą rzeczywistość … Rodzice i opiekunowie, winę prawdopodobnie leży z wami!

Przejście z następującej listy.

Czy karmić swoje dziecko dużo słodkich potraw i napojów (takich jak słodkich soków lub cola)?

Czy dodatek cukru lub miodu dziecka picia butelki?

Jeśli dziecko jest za pomocą smoczka obojętne lub smoczek, czy zanurzyć go z sokiem owocowym lub miodem?

Czy zaniedbać szczotkować zęby Twojego dziecka, po posiłkach i przed bedtimes?

Jeśli jesteś winny powyższych aktów, nadszedł czas, aby przestać! Cukier jest wrogiem numer jeden zęby Twojego dziecka. W połączeniu ze słabymi doustnych praktyki higienicznej, bakterie hoduje szybko w ustach dziecka, i atakuje jego zębów szkliwo. Próchnica zębów i przebarwienia są szybkie do naśladowania.

Dzięki sławę i rozgłos jego matki, 22-miesięcznym dzieckiem Sean Preston jest przedmiotem większego zainteresowania mediów. Został sfotografowany w sierpniu 2007 roku z bardzo przebarwione zęby. Hollywood plotka młyn oskarża Britney stale wtykając butelkę soku w ustach małego Seana, aby go powstrzymać od płaczu.
Artykuł dzięki: pozycjonowaniedebica.pl