nauka online hiszpanskiego

nauka online hiszpanskiego Gracze Eagle były tak zdemoralizowani, że trzy hity po prostu stał na płycie boiska i pozwolił jechać nawet bez swingujące bat. Po trzecim miejscu, końcowy wynik był Warriors 11 Eagles 4.

Coach Stevens był wściekły, że zespół po prostu zrezygnował! Co gorsza, Justin narzekał, że zespół nigdy nie dał mu żadnej pomocy! Gdyby miał jakąś kopię zapasową wynik byłby bliżej! To przyszło z facetem, który w ciągu czterech lat od pitching dla zespołu nie wygrał jedną grę w tych czterech lat! Komentarze z autokaru i jego syn wysłał zespół na krawędzi. Piłkarze i trener zaatakował Justin Stevens! Scena wewnątrz ziemianki był kompletny chaos! Zarówno ojciec jak i syn ledwo wyszedł z ziemianki tylko kilka drobnych skaleczeń i siniaków. Jako trener i Justin wyszedł z ziemianki musieli zmierzyć się z bardzo zły tłum. Obaj musieli biec do samochodu, aby uniknąć zranienia moich fanów!

DOGRYWKA

Zespół Wojownik już przyjść do płyty głównej, aby uścisnąć dłonie Eagles jako dowód przyjaźni. Zespół Eagle był tak zdenerwowany, że nikt nie wyszedł, dopóki jeden z graczy zaczął iść w kierunku drugiego zespołu. Było Peter Martin, prowadząc drogę, aby uścisnąć dłoń wojowników. Gdy reszta zespołu Eagle widział Pete’a, wszyscy za nim do płyty głównej.

Jak Pete ‚high fived „zespół Warriors, każdy powiedział:” Przykro mi „do niego. Jak Pete dostał się do końca linii, stał tam swoją pierwszą małą trenera ligowego, trener Barton! Pete nie wiedzieli, że trener Barton był trenerem Warriors!

Trener Barton pociągnął Pete bok i objął go. Coach powiedział: „10 lat temu widziałem ten chudego patrząc dzieciaka, który chciał być dzban. Dziś widziałem, że dziecko staje się człowiekiem. Syn, jestem z ciebie dumna, ale chcę ukręcić kark trenera Stevena!” Trener Barton dalej: „Miałeś wszelkie prawo, aby spróbować i dostać ten ostatni out.
Artykuł dzięki: