nauka online holenderskiego

nauka online holenderskiego Pete był w ekstazie! Rozeszła się po całym mieście i każdy pokazał się do gry.

Gra

Zespół, który Orły grały było ich przekroje rywale miasta, Wysokie Spartan Warriors. Wojownicy nie stracił grę w trzy lata i zdobył dwa mistrzostwa stanu. Zostali doczekać innego mistrzostw

nauka online holenderskiego

Jak Pete wziął kopiec, dziwne uczucie przyszedł nad nim. Fani krzyczą jego imię i wydawało się, że prąd w powietrzu. Pierwszy Inning przychodzili i odchodzili z trzema prostymi outów. Tak samo drugi rundzie, trzeciej rundzie, czwarty i piąty obron! Piotr był w środku rzuca się doskonałą grę!

Gdy Madison Wysoka przyszedł do płyty podczas tych pierwszych pięciu rund, dostali trzy biegi i prowadził grę 3-0. Gdy Pete wziął kopiec na szóstym i siódmym rund, żaden wojownik ciasto dostał trafienie. W ósmej rundzie, zespół pomógł Pete uzyskać wszystkie trzy farszów na zewnątrz. W tym czasie tłumy na trybunach były szaleją! Jednym z bardziej Inning! W dolnej części ósmej rundzie, Madison zdobył jeszcze jeden bieg i prowadził grę 4-0. Teraz tutaj było! W górnej części dziewiątej rundzie. Jeśli Madison Eagles mógł dostać końcowe trzy outy, Pete byłby wyrzucony idealna gra!

nauka online holenderskiego

Jak Pete wziął kopiec dzbana, jego żołądek był związany w węzłach i nie było motyli wszędzie wewnątrz niego. Teraz trzy farszów Pete musiał zmierzyć się przyjaźnili, że grał przeciwko w American Legion. Bill Baker, Steve Ammon, i Brad Butters. To po prostu tak się złożyło, że te trzy farszów były sercem składzie Warriors!

Pete uderzyła Bill na bolesnego łuku piłki. Jak Pete przygotowuje się do skoku Steve widział trener nasza strona internetowa zbliża się z ziemianki. Coach Stevens zapytał Pete, gdy jego ramię było w porządku. Zapewnił trenerowi, że wszystko było w porządku. Coach Stevens opuścił kopiec i wrócił do boksu. Pete był zdezorientowany, dlaczego trener nawet wyszedł ogóle.

Artykuł dzięki: