nauka online na prawo jazdy

Jak rzucić doskonałe gry i jeszcze stracić

Mówili, że to tylko gra. Ale to nadal boli. Czasem rzeczy dzieją się w życiu, że nie można kontrolować. Był to jeden z tych czasów. To lekcja wytrwałości i siły.

Sen chłopca

nauka online na prawo jazdy

Peter Martin był popularnym dzieciakiem. Miał wielu przyjaciół i Pete kochał sport. Dorastając większość Pete’a przyjaciółmi grał także sportu. Podczas lata wszyscy przyjaciele grać futbol, ??koszykówkę i baseball. Byli zbyt młody, by grać w konkurencyjnych lig

. Ale wszyscy wiedzieli, że jeśli ciężko pracował, gdy byli na tyle stary, by grać w tych ligach, to oni mają większość umiejętności dół.

ulubiony sport Pete był baseball. Zrobił porządku w innych sportach, ale jego największym pragnieniem było w baseball. Gdy Pete był na tyle stary, by grać w Little League, jego trener, pan Barton zobaczył coś Pete, który był wyjątkowy. Pete może rzucać baseball ciężko i miał polecenie Swego rzutów. To był niezwykły dla ośmiolatka!

nauka online na prawo jazdy

Pete grał dwie pozycje. Kiedy nie pitching grał pierwszą bazę. Podczas tych pierwszych letnich w Little League Pete stał się znany dla jego stylu pitching. W grach, że Piotr spadzistych, wszystkich swoich przyjaciół i rodziny były zawsze tam, aby go wesprzeć. Dla niektórych z jego przyjaciół, nie było na różnych zespołów Małej Ligi i dostali zobaczyć pitching pierwszej ręki Pete’a.

Jak wszystkie dzieci rosły, wkrótce uczestniczyło Madison High School. W tym czasie, Pete stał się bardzo dobrym dzban i jego reputacja była znana w okolicznych gminach. Gdy szkoła się, Pete i jego przyjaciele grał w Babe Ruth lig i ostatecznie w American Legion lig. Pete doskonalił swoje umiejętności pitchingu tyle, że inne zespoły obawiali się bawić, kiedy był na kopiec.

Podczas Pete’a roku studiów, trenerem baseballu, pan Robinson przyjął przypisanie trenerską w dużym uniwersytecie w innym państwie.